ÖG Mimarlık

Amerikan Mutfak Modelleri

AMERİKAN MUTFAK MODELLERİ

Amerikan Mutfak Modelleri

Amerikan Mutfak Modelleri başlıklı içeriğimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Hanımların en hassas olduğu aynı zamanda da bulunmaktan en çok zevk aldıkları alandır mutfaklar. Ülkemizde Amerikan mutfak tasarımları, üretim maliyetlerini düşürmek maksadıyla 2 + 1 veya 1 + 1 oda sayılı evlerde tercih ediliyor olsa da yaşadığımız dönemde geniş evlerde de kullanılıyor. Günümüzde Amerikan mutfaklarda kullanılan materyaller; akrilik, membran, lake olarak ayrıştırılabiliyor. Bunlardan lake olanları ahşap üzeri özel parlak boyalar içerdiğinden biraz daha pahalıya gelebiliyor. Akrilik olanlar ise mdf üzeri akrilik boyalar kullanılarak elde ediliyor ve daha ekonomik olabiliyor.

OgMimarlık olarak biz de evin en önemli bölümlerinden  olan mutfakları dekore ederken işinizi kolaylaştırmak için rehber niteliğinde bir içerik hazırladık.En iyi mutfak dekorasyonuna sahip olmak için siz de aşağıda sıraladığımız adımları göz önünde bulundurarak bizimle iletişime geçerek tam da tarzınızı yansıtan bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Membran Amerikan Mutfak

Membran olanları ise Polivinli klorür (PVC) folyodan yapılıyor ve ekonomik fiyatlarda satılıyor. Her bir malzemenin kendine ait avantaj ve dez avantajları da olabiliyor.
Eğer son dönemde mutfağınızda büyük değişime girişmek istiyorsanız son trendlerden olan Amerikan mutfak tasarımlarını mutlaka incelemelisiniz. Kaldı ki Amerikan mutfak tasarımları kadınların yıllardır vazgeçemedikleri mutfak modelleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Halla modası geçmeyen ve eskimeyen klasiklerden olan Amerikan mutfak modelleri, zengin seçenekleri ve hayat kolaylaştıran pratik detaylarıyla yeni sezonda da bizleri bekliyor. Şayet mutfağınızı baştan aşağı yaratmak istiyorsanız yazımızı size heyecanlı Amerikan mutfak yenileme önerilerimiz olacak.

Country Amerikan Mutfak Modelleri

Ahşap dokunuşların güncel çizgilerle birleştiği country mutfak konsepti, gördüğünüz gibi açık mutfak tarzında ahşabında doğallığını yeni tasarımlarla birleştirerek evlere taşıyor.Ayrıca rahat kullanım alanı sağlayan country amerikan mutfak tasarımı son zamanlarda birçok insanın beğenisini topluyor.

Ankastre Amerikan Mutfak Modelleri

Ankastre tasarımlı Amerikan mutfak modelleri ultra modern yapıları ile göze çarparken tamamen gömme mutfak malzemeleri ile de gözü asla tırmalamayan bir stilde karşımıza çıkıyor. Hızlı ve pratik bir kullanıma sahiptir

Amerikan Rustik Mutfak Modelleri

Rustik mutfak stilleri ahşabın doğal güzelliği ve klasiklik içeren ağır dokusuyla her türlü eve yakışan stiliyle her dönem tercih edilebilir. Modern bir görünüme sahiptir dilediğiniz renklerde tasarlanabilir.

Endüstriyel Mutfak Tasarımı

Endüstriyel mutfak tasarımları girintisiz – çıkıntısız modern yapıları ve ahşap içermeyen metal parlak yüzeyleri ile ultra modern tasarımlı evlere çok yakışan stiller içeriyor.Amerikan mutfak modelleri yanı sıra önerdiğimiz ve tavsiyelerimizden biriside endüstriyel mutfak tasarımıdır örnekte gördüğünüz üzere gayet şık ve modern bir görünüm sağlamaktadır.

Bu ve benzer mutfak tasarımları için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz sizin için en iyi mutfak tasarımını oluşturacağız.

İndirim Kodunu Kaçırmayın 👇🏽

Sizler de ÖG Mimarlık ile şimdi iletişime geçin, bu içerik ve blog sayesinde %10 İNDİRİM’den yararlanın.
İNDİRİM KODU: mutfak10

Amerikan Mutfak Modelleri