ÖG Mimarlık

Ev Dekorasyonu ve Ev Dekorasyon Firmaları

EV DEKORASYONU

Ev Dekorasyonu ve Ev Dekorasyon Firmaları

Ev dekorasyonu denince akla ilk gelen soru “Evim içerisinde hangi bölümü dekore edeceğim?” sorusudur. Bilindiği üzere ev içerisinde salon, koridor, mutfak, banyo, oturma odası, yemek odası, çocuk odası, misafir odası ve kıyafet/giysi odası gibi kullanım alanına göre bölümler bulunmaktadır. Evinizin hangi bölümünü dekorasyon ettirmek istediğiniz tamamen size kalmıştır. Fakat ev dekorasyonu hizmeti denince baştan aşağı tüm evin dekorasyonu akla gelmektedir. Ev içerisinde tüm bölümlerin dekorasyonu ve ev yenileme hizmeti konusunda İstanbul içi her lokasyona profesyonel ekibimizle çözüm üretmekteyiz.

Ev Dekorasyonu Fiyatları Ortalama Ne Kadardır?

Ev dekorasyonu fiyatları konusunda en çok merak edilen konu tüm evi yenilemek istediğimde bir bölümü yenilediğimdeki fiyat ile eşdeğer olacak mıyım? ÖG Mimarlık olarak örneğin bir bölümü yenilemek istediğinizde fiyat 10.000 TL iken, beş odalı bir evde 50.000 TL olarak elbette ki değerlendirmemekteyiz. Toplu ev dekorasyonu hizmetimizde hem indirim noktasında hem de dekorasyonun tipine göre fiyatlandırma politikamız mevcuttur. Ama özellikle ev içerisindeki taban, tavan, duvarlar olarak m2 ölçülerinde fiyatlandırmamız olurken, mutfak dolapları, tezgahlar, masalar, lavabo ve diğer banyo aksesuarları da m2 hesabının dışında kalmaktadır.

Ev Dekorasyon Hizmeti Nasıl Alınır?

Ev dekorasyon hizmeti almak için öncelikle ÖG Mimarlık profesyonel ekibiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. ÖG Mimarlıkla telefonda veya Whatsapp ile iletişime geçtikten sonra genellikle evinizin fotoğraf ve videoları ekibimiz tarafından istenir. Göndermiş olduğunuz görsel materyaller sonrasında evinize ÖG Mimarlık ekiplerimizden keşif ekibi ev dekorasyonu için evinize gelmektedir. Yapılan keşif doğrultusunda ev dekorasyonu fiyatı tarafımızca e-posta yoluyla sizlere verilir. Ardından ön ödemeli olarak sözleşme doğrultusunda dekorasyona başlanır.

Ev Dekorasyonu Kaç Gün Sürer?

Ev dekorasyonu süresi yapılacak evin büyüklüğüne göre değişirken, ortalama 15 ila 20 gün arasında değişmektedir. 10 gün süren ev tadilatı ve ev yenileme hizmetimiz de bulunmaktadır. Bu süreler tüm evin dekorasyonu ve yenilenmesi için sürmektedir. Evin bir bölümü için yapılan tadilatlar daha kısa sürmektedir.

İndirim Kodunu Kaçırmayın 👇🏽

Sizler de ÖG Mimarlık ile şimdi iletişime geçin, bu içerik ve blog sayesinde %10 İNDİRİM’den yararlanın.
İNDİRİM KODU: evdekorasyonu-blog-10

Ev Tadilatı ve Ev Dekorasyonu