ÖG Mimarlık

İç Mimarlık Firmaları

İÇ MİMARLIK FİRMALARI

İç Mimarlık Firmaları Neler Yapar ?

İç Mimarlık Firmaları neler yapar ? 

İç Mimarlık Firmaları neler yapar diye soracak olursanız, Ofisiniz ise çalışanlarınız ve sizin için , eviniz ise aileniz veyahut ticari alanlarınızda siz ve tüm çalışanlarınızın gereksinimlerini göz önünde bulundurarak belirlediği renk aydınlatma ve dekoratif öğelerin seçimleri yapıldıktan sonra akılda oluşan çizimlerle destekleyerek öncelikle sizlerin beğenisine sunmaktadır bu süreçten sonra onaylandığı takdirde yapılan planlama doğrultusunda fiyatlandırma ve zaman çizelgesini oluşturmaktadır.Bu doğrultuda tüm dekoratif ürünlerin temin edilmesi ve ustaların bilgilendirmesi bunların dışında devam eden çalışma içerisinde rol alır.

İç Mimarlık Hizmeti Fiyatları

İç Mimarlık Hizmeti Fiyatları konusunda en çok merak edilen konu Ofisim için iç mimarlık hizmetimi yoksa evim için iç mimarlık hizmeti mi ? ÖG Mimarlık bu işi nasıl yapar bir bölümü yenilemek istediğinizde fiyat 10.000 TL iken, beş odalı bir evde 50.000 TL olarak elbette ki değerlendirmemekteyiz. Toplu ev dekorasyonu yada ofis dekorasyonu hizmetimizde hem indirim noktasında hem de iç mimarlık tipine göre fiyatlandırma politikamız mevcuttur.Ofis Dekorasyonu alanında alacağınız İç mimarlık hizmeti ile Ticari alanlarınızda alacağınız hizmet bedeli aynı değildir. Ama özellikle ev içerisindeki taban, tavan, duvarlar olarak m2 ölçülerinde fiyatlandırmamız olurken, mutfak dolapları, tezgahlar, masalar, lavabo ve diğer banyo aksesuarları da m2 hesabının dışında kalmaktadır.

İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Alınır?

İç Mimarlık hizmeti almak için öncelikle ÖG Mimarlık profesyonel ekibiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. ÖG Mimarlıkla telefonda veya Whatsapp ile iletişime geçtikten sonra genellikle evinizin fotoğraf ve videoları ekibimiz tarafından istenir. Göndermiş olduğunuz görsel materyaller sonrasında evinize ÖG Mimarlık ekiplerimizden keşif ekibi ev dekorasyonu için evinize ofis dekorasyonu için ofisinize gelmektedir. Yapılan keşif doğrultusunda ev dekorasyonu yada ofis dekorasyonu fiyatı tarafımızca e-posta yoluyla sizlere verilir. Ardından ön ödemeli olarak sözleşme doğrultusunda dekorasyona başlanır.

İç Mimarlık Hizmeti Kaç Gün Sürer?

İç Mimarlık süresi yapılacak evin ofisin büyüklüğüne göre değişirken, ortalama 15 ila 20 gün arasında değişmektedir. 10 gün süren ev tadilatı ve ev yenileme hizmetimiz de bulunmaktadır. Bu süreler tüm evin dekorasyonu ve yenilenmesi için sürmektedir. Evin bir bölümü için yapılan tadilatlar daha kısa sürmektedir yada ofisinizin bir bölümünü iç mimarlık hizmetiyle değiştirmek isterseniz süre azalmaktadır.

İndirim Kodunu Kaçırmayın 👇🏽

Sizler de ÖG Mimarlık ile şimdi iletişime geçin, bu içerik ve blog sayesinde %10 İNDİRİM’den yararlanın.
İNDİRİM KODU: icmimarlık-blog-10

İç Mimarlık Hizmeti