ÖG Mimarlık

Mağaza Dekorasyonu ve Mağaza Tasarımı

MAĞAZA DEKORASYONU VE MAĞAZA TASARIMI

Mağaza Dekorasyonu Hizmeti

Mağaza Dekorasyon ve Mağaza Dekorasyon Hizmeti almak için ÖG Mimarlık profesyonel ekibi geniş tasarım yelpazesiyle sizlere istediğiniz tasarım deneyimini sunar. ÖG Mimarlık ile mağazanız veya showroomunuz dilediğiniz tasarıma sahip olurken, sektörel ve ürünlerinizin içeriğine göre de hazır ve hızlı konseptlere sahiptir. Mağaza dekorsayonu yapmadan veya mağaza tasarımınızı belirlemeden önce kesinlikle bir profesyonel mimar kadrodan destek almanızı öneririz. Çünkü mağazaya gelen müşterinin algılarını da ürün tercih etmesine yönelik tasarlarken, müşterilerinizin satın almayı artırıcı tasarımların bilgisine ÖG Mimarlık olarak kesinlikle sahibiz. 

Örneğin bir ayakkabı mağazanız var, müşterinizin dükkanınız veya mağaza kapısından kasaya kadar geçen sürece kadar hesaplayarak, müşterinin bakış açılarına ve ayakkabı içeriklerine göre tasarımlar belirleyerek ilerlemekteyiz. Sadece ürün ve raf konumlarından ziyade, elbette ilk öncelik mağazanın bütünleşik dekor ve tasarımıdır.

Mağaza Dekorasyonu Yapılırken Nelere Dikkat Etmeli?

  • Mağaza dekor tercihinde öncelikle sektör belirlenmeli.
  • Sektöre göre ürünlerin içerikleri ve kategorilerine göre mağazanın dekorasyonu seçilmeli
  • Seçilen mağaza dekorasyonu kategorisine göre ürünlerin bulunduğu bölümlere göre dekorasyona başlanır.
  • Dekorasyonun görüntüsünden öte havalandırma, ısıtma/soğutma ve yangın saçaklarını da tasarıma dahil emteli.
  • Ardından dekorasyonu da yaparken en çok genel konsepti koruyan renkler tercih edilmeli.

Mağaza Dekorasyonu Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Mağaza dekorasyonu hizmetimiz fiyatlandırılırken genellikle ürün adedi, mağaza büyüklüğü ve tüm satın almayı etkileyecek süreç hesaplanırken, bizler tarafından da malzeme ve emek çerçevesinde fiyatlar belirlenmekteidir. Sizler de mağaza dekorasyonu ve mağaza tasarımı için fiyat almak isterseniz ÖG Mimarlık ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Mağaza Dekorasyonu Hizmeti Nasıl Alınır?

Öncelikle bir mağazanız varsa halihazırdaki tasarımınızın fotoğrafını Whatsapp veya e-posta ile bizlere iletmenizi talep etmekteyiz. Ardından ÖG Mimarlık profesyonel ekibi ile mağazanıza gelerek keşif yapmaktayız. Yukarıda da belirttiğimiz üzere aklınızda bir mağaza dekorasyonu varsa, o tasarımı gerçekleştirebiliriz fakat ürün ve sektörünüze göre hazır tasarımlarımızla konsept bir mağaza tasarımı olmasını öneririz.

Elbette bir mağazanız yoksa ve yeni kurulacaksa, yine tarafımızca keşfe gelip sizlerle daha önceki deneyimlerimizi  paylaşırız.

Mağaza Dekorasyonu Fiyat Alın