ÖG Mimarlık

Ofis Dekorasyonu

OFİS DEKORASYONU

Ofis Dekorasyonu

Ofis Dekorasyonu denince tasarımdan öncesinde verilen hizmet nedir? kaç personel bulunacak? gibi soruların cevabını bilmekte fayda var ve bu bağlamda kurulacak ofisin dizayn ve tasarımı bu bilgiler dahilinde planlanmalı personellerin yaş grupları dahi göz önünde bulundurularak tasarım süreci yürütülmelidir.Bu bilgiler dahilinde çalışanların mutlu ferah ve kendilerini güvende hissettirecek ofis ortamları oluşturmak mümkündür.

Ofis Dekorasyon Fiyatları Ortalama Ne Kadardır?

Ofis Dekorasyonu hizmeti fiyatlandırılırken tasarımda kullanılan malzemeler ve ebatlarına bağlı maliyetler çıkarıldıktan sonrasında işin yapımında verilen süre ve detaylar göz önünde bulundurularak fiyatlandırma yapılır.

Ofis Dekorasyonu Hizmeti Nasıl Alınır?

Ofis Dekorasyonu hizmeti almak için öncelikle ÖG Mimarlık profesyonel ekibiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. ÖG Mimarlıkla telefonda veya Whatsapp ile iletişime geçtikten sonra genellikle ofisinizin ham fotoğraf ve videoları ekibimiz tarafından istenir. Göndermiş olduğunuz görsel materyaller sonrasında evinize ÖG Mimarlık ekiplerimizden keşif ekibi Ofis Dekorasyonu için adresinize gelmektedir. Yapılan keşif doğrultusunda Ofis Dekorasyonu fiyatı tarafımızca e-posta yoluyla sizlere verilir. Ardından ön ödemeli olarak sözleşme doğrultusunda yenilemeye başlanır.

Ofis Dekorasyonu Fiyat Alın