ÖG Mimarlık

Showroom Tasarımı

SHOWROOM TASARIMI VE SHOWROOM DEKORASYONU

Showroom Tasarımı

Showroom Tasarımı denince tasarımdan öncesinde verilen hizmet nedir? Günde ortalama kaç müşteri ziyaret ediyor? gibi soruların cevabını bilmekte fayda var ve bu bağlamda kurulacak showroomun dizayn ve tasarımı bu bilgiler dahilinde planlanmalı ve showroomu ziyaret edecek müşterilerin yaş grupları dahi göz önünde bulundurularak tasarıma başlanmalıdır. Elde edilen ve ziyaretçi kitlesine göre ürün reyonları ve showroom müşterinin karar vermesini orada belirlemesini etkilemelidir. 

Showroom Tasarımı Fiyatları Ortalama Ne Kadardır?

Showoom Tasarımı hizmeti fiyatlandırılırken genellikle ürün adedi, mağaza büyüklüğü ve tüm satın almayı etkileyecek süreç hesaplanırken, bizler tarafından da malzeme ve emek çerçevesinde fiyatlar belirlenmekteidir. Sizler de showroom ve mağaza tasarımı için fiyat almak isterseniz ÖG Mimarlık ile iletişime geçip fiyat alabilirsiniz.

Showroom Dekorasyonu Hizmeti Nasıl Alınır?

Showroom tasarımı hizmeti almak için öncelikle ÖG Mimarlık profesyonel ekibiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. ÖG Mimarlıkla telefonda veya Whatsapp ile iletişime geçtikten sonra genellikle mağaza veya showroom fotoğraf ve videoları ekibimiz tarafından istenir. Göndermiş olduğunuz görsel materyaller sonrasında evinize ÖG Mimarlık ekiplerimizden keşif ekibi mağaza dekorasyonu için adresinize gelmektedir. Yapılan keşif doğrultusunda Showroom dekorsyonu tasarımı tarafımızca e-posta yoluyla sizlere verilir. Ardından ön ödemeli olarak sözleşme doğrultusunda showroom tasarımına başlanır.

Ayrıca Ofis Dekorasyonu için de bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Showroom Tasarımı Fiyat Alın