ÖG Mimarlık

Duvar Çıtası Uygulama ve Duvar Çıtalama

Duvar çıtalama hizmeti

Eski zamanlarda Amerikan evlerinde çok moda olan poliüretan duvar çıtaları tekrar evlerde yerini almaya başladı. Özellikle salon ve koridorlarda kullanılan duvar çıtaları uygulandığı yerin havasını tamamen değiştirerek evinize çok daha asil bir hava katıyor. Dekoratif duvar çıtası modelleri seçim için fikirler:

Poliüretan Duvar Çıtası İşlerimiz

Poliüretan Duvar Çıta Uygulaması

Poliüretan duvar çıta uygulamaları birçok yaşam alanımızda karşımıza çıkıyor duvar dekorasyonunun bir parçası haline gelen Poliüretan duvar çıtaları ile evinizin her alanında kullanabilirsiniz.

dekoratif Duvar Çıta Uygulaması

Duvar çıtası ile uygulayacağınız dekoratif şekilleri kendiniz belirleyebilir ve dilediğiniz ölçüde biçimlendirerek.Evinizin her alanında göze hoş gelecek dekorasyon çalışmaları yapabilirsiniz

duvar çıtası fiyatları

Poliüretan duvar çıtası uygulaması genellikle duvarların alt kısımlarına yada tavanlara göze hitap edecek şekilde dilediğiniz gibi yapılabilir.Ortaya çıkan ölçüye göre duvar çıtalarının uzunluk kalınlık özelliklerine bağlı olarak fiyatlandırılır.

GOOGLE YORUMLARIMIZDAN

Ömür beyle çalıştığım iki büyük kurumsal firmada özel konsept perakende mağaza tasarımları gerçekleştirdim. Zamanında, kaliteli ve satış sonrası hizmetleri ile benim her zaman tercih ettiğim bir partner firmadır.

Akın Özkan

İntenette şans eseri karşıma çıktı.Kendim ve annemin iç cephe, kapı genel anlamda tadilat işlemleri içim irtibata geçtim. Kısa süre içinde randevu oluşturulup titiz bir şekilde işlerini yaptılar. Teşekkürler

Soner Cire