ÖG Mimarlık

En İyi Mutfak Dekorasyonları

EN İYİ MUTFAK DEKORASYONLARI

En İyi Mutfak Dekorasyonu İçin Gerekenler

Evimizin en değerli alanlarından biri olarak niteleyebileceğimiz mutfaklar, ailemiz ve kendimiz için çok önem arzediyor. Günün büyük bir zamanını mutfaklarımızda geçiyoruz. Öte yandan en iyi mutfak dekorasyonları için gerekenleri bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.

OgMimarlık olarak biz de evin en önemli bölümlerinden  olan mutfakları dekore ederken işinizi kolaylaştırmak için rehber niteliğinde bir içerik hazırladık.En iyi mutfak dekorasyonuna sahip olmak için siz de aşağıda sıraladığımız adımları göz önünde bulundurarak bizimle iletişime geçerek tam da tarzınızı yansıtan bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Öncelikle Mutfak Alanınızı Keşfedelim

En iyi mutfak dekorasyonları için öncelikle gereken Mutfağın ölçülerinin alınmasıdır. Alınan ölçüler nihayetinde en iyi tasarımı uygulamak için her cm değerlendirmek gerekir. Keşfedilen alan ölçüleri alanında uzman tasarım ekibine ulaştırmak gereklidir. Hayalinizdeki Mutfak Tasarımını tasarım ekibimize anlatın. Ardından tasarım sürecini yakından takip edebilmeniz için sizlerle paylaşalım beğenmediğiniz eksik yada fazla gördüğünüz detayları birlikte değiştirelim. 

 

Mutfak Tasarım Renkleri Belirleyelim

Tasarımcılarımıza Mutfağınız da kullanacağınız renkleri söylerken iyi karar vermeniz gerekir renkler tüm ürünlerin üretiminde büyük rol oynar ve mutfağı yansıtan en büyük özelliklerden biridir tarzını doyasıya yaşamanız için son derece önemli. Çünkü pek çok kişinin de katılacağı üzere “mutfağı gösteren rengidir”. Bu doğrultuda eğer mutfağınızın daha aydınlık görünmesini istiyorsanız pastel renklerden seçebilirsiniz veya küçük bir mutfağınız olduğunu düşünüyorsak beyaz renge ağırlık vererek ortamın olduğundan daha büyük görünmesini sağlayabilirsiniz.

Farklı renk tonlarını, hatta bambaşka renkleri birlikte kombinleyerek de mutfağınızda istediğiniz havayı yakalayabilirsiniz. Bu noktada renk seçiminde de mutlaka uyum aramanız gerektiğini vurgulamış olalım.

Mutfağınız İştahınızı Açacak

Tasarladığımız mutfağı beğeneceğinizden eminiz tasarımlarımızı uygularken öncelikle sizlerin beğenisini ve farkındalığı göz önünde bulunduruyoruz. Kültürünüz bizim için önemli mutfakta yemek yerken kendinizi nerede hissetmek istiyorsunuz.Geleneksel Türk mutfağında yada modern mutfak tasarımı ? Emin olun tasarım ekibimiz istediğiniz tasarımı oluşturacaktır.

Öte yandan ayrı ayrı sandalye ve masa seçimi yapmak yerine birbiriyle uyumlu parçaları bir araya getirmek için tüm enerjimizi kullanacağımızı unutmayın.Bu anlamda Ogmimarlık yetkililere danışmanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

Mutfağınız İçin Üretim Aşaması

Oluşturduğumuz tasarımlar üretilebilir olması gerekir. Ölçü ve renklerin belirlenmesi ardından en iyi mutfak tasarımları için üretim aşamasına geçiyoruz. Kullanılacak materyaller özenle ve titizlikle atölyemize iletilir. Atölye ustalarımızın son durum kontrolünün ardından varsa eksik malzemeler temin edilir ve parçaların bir kısmı atölyede birleştirilir bazı malzemelerde daire içerisinde monte edilmesi gerektiğinden özenle paketlenir ve çizilmemesi için korunarak araçlarımıza aktarılır. Size verilen süre içerisinde dairenizde monte edilmek üzere hazır bulunur.Mutfağınızı daha yaşanılabilir ve ilham veren bir ortama dönüştürmek için bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Mutfak Tasarımı Montaj Süreci

Ogmimarlık montaj sürecinde titiz çalışma prensibini esas almıştır. Özenle sarılan ve korunun ürünler yavaşça açılır montaj öncesinde herhangi bir çizik çarpma yada leke kontrolü yapılır tespit edilen hasarlı malzeme tekrar temin edilir. Duvarlarda kontrol sağlanır montaja uygunluğu kontrol edilir. Montaj sürecinde bir denetmen sürekli takip eder ters giden yada yapılması gerekenleri ustalarımıza söyler. Bu sırada evcil hayvan yada küçük çocuklar uzak ve güvenli bölgede tutulmalıdır. Montaj sürecinin ardından tasarladığımız ve uyguladığımız mutfağınızla sizlerin beğenisine sunulur unutmayın sizin için tasarlıyor ve üretiyoruz.

Ev dekorasyon trendleri ve mobilya tercihleri gibi daha birçok konu hakkında bilgi sahibi olmak için blog yazılarımızı takip edebilirsiniz.

İndirim Kodunu Kaçırmayın 👇🏽

Sizler de ÖG Mimarlık ile şimdi iletişime geçin, bu içerik ve blog sayesinde %10 İNDİRİM’den yararlanın.
İNDİRİM KODU: mutfak10

En İyi Mutfak Dekorasyonları