ÖG Mimarlık

King Ev Aletleri Ürün Teşhir Standı

King ev aletleri markası için mağaza içinde kullanılacak ürün teşhir standlarının tasarımı atölyemizde yapıldı.

Ürün Teşhir Stand Tasarımları Model ve Çeşitleri

Ürün teşhir standları, rekabette öne çıkmak ve de ürün satışlarını arttırmak amacıyla kullanılan pazarlama araçlarındandır. İyi tasarlanmış olan ürün teşhir standları; hem perakendecilerin, hem de tüketicinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Bu yönüyle, ürün teşhir stand tasarımları model ve çeşitleri iyi analiz edilmelidir.

Ürün teşhir standları; yapılan tasarıma göre oluklu karton, ahşap, metal ve plastik malzeme kullanılarak üretilebilmektedir. Plastik standlar; genellikle kullanım ömrü, görsel etkileri, dayanıklılığı ve maliyeti açısından daha çok tercih edilir. Karton standlara göre daha dayanıklı yapıdadır, ancak daha yüksek maliyete sahiptir. Çoğunlukla, kısa süreli organizasyonlarda; karton standlar daha sıklıkla tercih edilmektedir.

Ürün teşhir stand tasarımları model ve çeşitleri maliyet yönüyle de farklılık arz eder. Ahşap standların yüksek maliyeti ve nakliye hususları düşünüldüğünde, plastik standlar ahşap standlara oranla daha avantajlıdır. Standların yapısına göre; ayaklı, raflı, set üstü, kasa önü, havuz stand vb. çeşitleri mevcuttur.

Detaylı bilgi için bize ulaşın.